Skip to content

W naszym kraju, dostęp do specjalistów i szybkiej pomocy w chorobach jest mocno ograniczony – niestety Covid-19, jeszcze pogłębił ten stan.

Jeżeli przydarzy się nam bardziej skomplikowana jednostka chorobowa, naprawdę ciężko o szybką reakcję medyczną. Jeżeli dodatkowo, zostaniemy dotknięci chorobą, gdzie specjaliści z Polski nie są w stanie nam pomóc, sprawa komplikuje się nie tylko ze względu na ograniczony dostęp do możliwości, ale także ze względu na koszty szukania pomocy zagranicą. 

Dzisiaj przedstawiamy Wam jedną z możliwości, która pozwoli zabezpieczyć Wasze zdrowie na przyszłość.

Ubezpieczenie na życie z leczeniem za granicą Medycyna bez Granic dla dzieci i dorosłych w przypadku poważnego stanu chorobowego daje dostęp do leczenia w zagranicznych ośrodkach medycznych.

W zakresie jest 

  • szybka diagnoza (konsultacje lekarzy specjalistów, badania diagnostyczne)
  • druga opinia medyczna( raport na temat Twojego zdrowia opracowany przez zagranicznego eksperta i zawierający propozycję dalszego leczenia)
  • opieka medyczna za granicą( podróż, transport medyczny i zakwaterowanie, również dla osoby towarzyszącej lub dawcy organu)
  • pobyt w szpitalu, przeprowadzenie operacji, opiekę po niej
  • podróż do domu
  • zwrot kosztów leków zakupionych po powrocie do kraju
  • świadczenie pieniężne za każdy dzień pobytu w szpitalu( maksymalnie 60 dni)
  • opieka kontrolna po leczeniu za granicą( możliwy wybór między Polską , a za granicą).

Ochrona ubezpieczeniowa trwa do 85 roku życia.

Składka miesięczna dla osób do 18 roku życia to 56 zł., powyżej 18 lat- 116 zł. Miesięcznie, dla osób powyżej 65 roku życia -199 zł. Do ubezpieczenia przyjmowane są osoby na stałe mieszkające w Polsce.

Opieka jest świadczona do sumy 2 000 000 euro na cały okres trwania umowy.

Ochrona ubezpieczeniowa w razie poważnego zachorowania( nowotwór ,przeszczep szpiku kostnego, przeszczep narządów, wszczepienie by-passów, operacja naprawcza zastawki serca lub zabiegi neurochirurgiczne).

Autentyczne historie z udzielonej pomocy i koszt poniesionego leczenia:

Roczne dziecko, operacja zastawki serca, koszt operacji z przelotem i zakwaterowaniem dla dziecka i rodziców, medyczna asysta i opieka po powrocie do kraju- 208 000 euro, miejsce leczenia USA.

39 kobieta, rak piersi, chemioterapia i operacja, przelot, zakwaterowanie, usługi tłumacza dokumentacji medycznej i podczas pobytu w szpitalu-188 000 euro, miejsce leczenia HISZPANIA.

36 letnia kobieta, guz mózgu, operacja neurochirurgiczna, 121 000 euro, USA.